KONST / Litografier / Färglitografi 5293310
nr 529 3310
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färglitografi , 2 st+ etsning, G Steffe
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:51:11
100 kr
300 kr
350 kr
450 kr
400 kr
500 kr
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe